PRODUKTY - Energia dla Rodziny - Fotowoltaika

Przejdź do treści

PRODUKTY

Zadbamy o cały projekt od początku do końca w kilku krokach:
Krok 1 Konsultacja
Każdy projekt rozpoczyna się od założeń – rozmawiamy o zapotrzebowaniu energii, lokalizacji inwestycji oraz o typie instalacji.
Krok 2 Indywidualny projekt
Jeden z naszych inżynierów przyjeżdża w celu wykonania pomiarów i zebrania pozostałych informacji niezbędnych do opracowania projektu. Po wykonaniu pomiarów nasz dział projektów opracowuje  indywidualny projekt biorąc pod uwagę zapotrzebowanie energetyczne, wymiary domu a także twoje indywidualne sugestie.
 
Krok 3 Montaż instalacji
W zależności od mocy i rodzaju systemu montaż trwa minimum 1 dzień. Odpowiednio wcześniej ustalamy dogodny termin i dbamy o bezpieczny transport komponentów instalacji. Montaż wykonywany jest zgodnie z projektem oraz naszymi ustaleniami. Koordynujemy także cały proces z odbiorem instalacji przez operatora i dopełniamy formalności abyś mógł korzystać z systemu opustów.
Krok 4 Wniosek o dofinansowanie Mój Prąd
Dotacja wynosi do 50% kosztów lub do 5000zł. Przygotowujemy formalności niezbędne do złożenia wniosku o dofinansowanie lub preferencyjny kredyt.

Krok 5 Ciesz się własną energią
Właśnie stałeś się właścicielem elektrowni słonecznej generującej czystą energię. Oszczędzasz czas, pieniądze a także środowisko. Posiadasz kontrolę nad wykorzystaniem i ceną produkowanej energii. Twoja elektrownia będzie dla Ciebie pracować wydajnie przez co najmniej 25 lat.
Energia dla rodziny

32-651 Nowa Wieś
Łęki, ul. Akacjowa 58

Mariusz 517 590 612
Tomasz 603 634 164

biuro@energiadlarodziny.pl
Wyślij zapytanie
Wyślij zapytanie o cenę
Wróć do spisu treści